Wie zijn wij?

Het bedrijf

Zaakvoerder
Franky Doolaeghe
franky@doolaeghe.be

Medewerkers

Ilse De Reuse
ilse@doolaeghe.be

Jorn Verledens
jorn@doolaeghe.be

Deborah Laevens
deborah@doolaeghe.be

Sally Vandenberghe
sally@doolaeghe.be

Fauve Ver Eecke
fauve@doolaeghe.be

Jafdoschka Samyn
jafdoschka@doolaeghe.be

Tim Demeulemeester
tim@doolaeghe.be

 Jolien Hoorne
jolien@doolaeghe.be

Laura Than
laura@doolaeghe.be


 

 

Nieuws

Een overzicht van de belangrijkste ge´ndexeerde bedragen in de personenbelasting. In dit overzicht vindt u de federale bedragen terug. Belastingverminderingen en dergelijke waarvan het bedrag door de gewesten wordt bepaald, werden niet opgenomen.

In het UBO-register moeten alle uiteindelijk begunstigden of ultimate beneficial owners van vennootschappen zich registreren. Ze moeten daarbij allerlei gegevens over de achterliggende natuurlijke personen melden. Omdat de site waarop de gebruikers zich kunnen registreren op zich liet wachten, wordt de deadline waartegen de betrokken personen zich voor het eerst moesten registreren opnieuw uitgesteld. Nieuwe datum is 30 september 2019.

Wilt u een kwijtschelding of vermindering van een belastingverhoging of fiscale boete? Dan kunt u vanaf nu een vraag richten tot de fiscale bemiddelingsdienst. De Cel administratieve sancties van deze dienst behandelt uw verzoek.